_

تناسب اندام و زیبایی فرم بدن

_

بدن ورزیده، بازوهای قدرتمند، ساق‌های تراش خورده، شکم تخت، سیکس پک. این‌ها جذاب‌ترین‌ ویژگی‌های بدن ورزشکاران حرفه‌ای است که همواره در تصاویر و پوسترهای مربوط به آن‌ها دیده می‌شود. بدون تردید تناسب اندام و زیبایی فرم بدن این ورزشکاران حاصل سال‌ها تلاش، ممارست و تمرین کردن زیر نظر خبره‌ترین مربیان ورزشی است.

واقعاً کیست که تمایل ندارد چنین ویژگی‌های جذابی را در اندام خود داشته باشد؟!

اما گاهی مدت‌های طولانی ورزش کردن و رعایت همیشگی اصول تغذیه نیز اثر بخش نبوده و نمی‌تواند بدن انسان را به فرم دلخواه در بیاورد.اشکالات مختلفی وجود دارد که مانع از تراش خوردن اندام انسان به شکل ورزشکاران حرفه‌ای می‌شود. به طور مثال:

 • بی توجهی مربیان ورزشی به فرم کلی اندام فرد از نظر ژنتیکی
 • عدم تناسب تمرین‌های ورزشی با شکل فعلی بدن
 • تکرار بی‌دلیل تمرین‌های ورزشی برای مدت طولانی
 • عدم ایجاد تغییر در برنامه ورزشی توسط مربی
 • بی‌اطلاعی و شناخت ناکافی از دستگاه‌های ورزشی و انواع وزنه‌ها
 • ورزش کردن بدون برنامه صحیح
 • اصرار بی‌دلیل به کاهش دادن وزن یا افزایش آن بدون در نظر گرفتن اهمیت زیبایی فرم بدن
 • عدم رعایت اصول تغذیه صحیح برای یک ورزشکار
 • ورزش کردن بدون نظارت یک مربی خبره و کارکشته
 • و …

از جمله دلایلی هستند که سبب می‌شوند حتی یک ورزشکار جدی و پرتلاش هم از دست یابی به تناسب اندام و فرم بدنی دلخواه خود دست کشیده و فقط به ورزیده بودن بسنده کند.

اما این مشکل راه حل دارد. و راه حل آن نیز بسیار ساده و در دسترس است.

اگر شما مدت‌ها است ورزش می‌کنید، اما به شکل اندام دلخواه خود دست پیدا نکرده اید! یا قبلاً بخت خود را در این ورطه آزموده و نا امید از رسیدن به فرم ایدئال بدنی، از ورزش کردن دست کشیده‌اید! شاید باید مسیر خود را کمی تغییر داده و یک بار دیگر با فیت بادی این راه را طی کنید.

_

در فیت بادی چه اتفاقی رخ می‌دهد؟!

_

فیت بادی یک مرکز تناسب اندام است که به طور اختصاصی در این حوزه فعالیت می‌کند.

کارشناسان ورزشی و مربیان خبره فعال در فیت بادی به خوبی می‌دانند که دست یابی به تناسب اندام و زیبایی فرم بدن برای یک فرد تا چه اندازه ارزشمند و مهم است. همچنین راه رسیدن به اندام زیبای ورزشکاری و بدون نقص را می‌شناسند.

در فیت بادی هیچ مربی یا کارشناس ورزشی بلافاصله به شما برنامه ثابت ورزشی نمی‌دهد. آنها ابتدا سابقه شما در ورزش کردن را بررسی می‌کنند. سپس به آنالیز ویژگی‌های اندام شما می‌پردازند.

 در این راستا آن‌ها درمیابند که:

 • کدام‌یک از بخش‌های اندام شما نیاز به تمرین بیشتری دارد؟!
 • چه تمرین‌های برای اندام شما مناسب است؟!
 • تا چه اندازه تکرار در تمرین برای شکل گرفتن عضلات و اندام‌های شما مورد نیاز است؟!
 • چه مدت باید روی تراش دادن هر بخش بدن کار کرد؟!
 • چقدر باید روی هر عضو تمرکز داشت؟!
 • در صورت عدم کسب نتیجه دلخواه پس از مدت زمان مشخص، چه روش‌ها یا تمرین‌هایی را باید جایگزین یا اصلاح کرد؟!
_

فرق فیت بادی با سایر مراکز تناسب اندام چیست؟

_

هرگز نمی‌توان تأثیر مستقیم و چشم‌گیر تغذیه بر فرم دهی اندام را نادیده گرفت. به همین دلیل است که کارشناسان ورزشی و مربیان کارکشته در فیت بادی به علم تغذیه مجهز هستند.

به این ترتیب آن‌ها می‌توانند در کنار آنالیز بدن برای تحلیل و انتخاب بهترین و مؤثرترین تمرین‌ها، برنامه غذایی مناسب نیز تدوین و ارائه کنند.

این فرق فیت بادی با سایر مراکز تناسب اندام است که در آن مهارت مربیان، در کنار دانش آن‌ها در زمینه تغذیه ورزشکاری قرار گرفته است. حاصل تجمیع مهارت و دانش در کنار یکدیگر سبب می‌شود راه دست یابی افراد به تناسب اندام و زیبایی فرم بدن هموارتر شود.

_

دریافت مشاوره و برنامه آنلاین از فیت بادی

_

از آنجائی که هیچ چیز نباید مانع دست یابی شما به فرم ایدئال اندامتان شود، می‌توانید به‌راحتی به فیت بادی اعتماد کنید و از مشاوره و برنامه‌های آنلاین آن استفاده کنید.

زندگی پرمشغله امروز ابداً نباید اختلالی در برنامه ورزشی مورد علاقه شما ایجاد کنند. بنابراین به راحتی می‌توانید در ساعات استراحت روزانه خود و از پشت کامپیوتر رومیزی یا گوشی تلفن همراهتان به کارشناسان فیت بادی متصل شوید. از آن‌ها مشاوره بگیرید. به توصیه‌های آن‌ها گوش دهید. برنامه‌های روزانه، هفتگی یا ماهانه ورزشی خود را از آن‌ها دریافت کنید. در خصوص رژیم تغذیه‌ای خود با آن‌ها تبادل نظر کنید. آن‌ها را در جریان نتایج حاصل از تمرین‌های مستمر و جدی ورزشی خود قرار دهید و در نهایت در شادی دست یابی به فرم ایدئال اندام خود، کارشناسان فیت بادی را نیز شریک کنید.

بنابراین اگر تصمیم دارید با کمترین امکانات و در منزل خود به صورت آنلاین ورزش کرده و به تناسب اندام دست پیدا کنید، کافی است روی لینک ثبت نام کلیک کنید. مشاوران فیت بادی بلافاصله با شما تماس می‌گیرند و در خصوص نحوه دریافت برنامه ورزشی و تغذیه شما را راهنمایی خواهند کرد.

بلندترین قله‌های پیشرفت در دنیای امروز زیر پای حرفه‌ای‌ترین ها است. فیت بادی یکی از این حرفه‌ای‌ترین‌ها است.