درباره فیت بادی

چرا انتخاب فیت بادی ؟

_

امروزه زیبای و تناسب اندام برای همه حائز اهمیت شده است و به همین خاطر تبلیفات در این زمینه بسیار زیاد به چشم می خورد و افراد نیز معمولا بدون اینکه به سلامتی خود در طول رسیدن به تناسب اندام فکر کنند فقط نتیجه ی نهایی آن را در نظر می گیرند و متاسفانه به دام افراد سودجویی می افتند که بدون پشتوانه ی علمی به تجویز برنامه ی رژیمی و تمرین می پردازند و باعث به خطر افتادن سلامتی افراد می شوند.
مجموعه تناسب اندام فیت بادی با بهرمندی از متخصصین تغذیه و فیزیولوژیست های ورزشی و همچنین برخوداری از تجهیزات کامل و بر اساس ساختار و ویژگی های بدن هر فرد، مبادرت به تجویز و تنظیم رژیم تغذیه ای مناسب و همچنین برنامه ی تمرین که متناسب با ساختار بدن و برنامه ی غذایی می باشد مینماید.
علاوه بر این، مجموعه فیت بادی در کنار طراحی و تنظیم برنامه ی تمرینی و برنامه ی تغذیه، دارای باشگاه پزشکی ورزشی نیز می باشد که تمامی این تمرین ها زیر نظر مربیان و فیزیولوژیست ورزشی انجام گیرد تا بدون هیچ گونه صدمه ای، شما را تا رسیدن به نتیجه ی نهایی خود یعنی تناسب اندام دلخواه هدایت و همراهی کند.
شما می توانید هم به صورت حضوری به مجموعه فیت بادی مراجعه کرده و برنامه تغذیه و برنامه ورزشی را دریافت کنید و هم می توانید با استفاده از رژیم غیر حضوری و تکمیل فرم، برنامه تغذیه و یا برنامه تمرینی خود را دریافت نمایید.
تا مقصد نهایی که تناسب اندام و سلامتی شما می باشد، فیت بادی در کنار شماست

 

فیت بادی
6سال تجربه
17000عضو
10مربی کارشناس
800+متر فضا

گروه را ملاقات کن

مربیان حرفه ای ما 

_
image
مربی

جان کارتر

image
مربی

لیزا گرین

image
مربی

مایکل جردن

image
مربی

جک ریچر

image
مربی

ماریا رز

image
مربی

مارتین لوتر

کلاس های بدنسازی تابستان امسال

40% تخفیف برای همه پلن ها

فیت بادی

نابرده رنج گنج میسر نمی شود

 مهارت های ما

_
90%

فیتنس

86%

بدنسازی

94%

آموزش شخصی

98%

رژیم غذایی

89%

آنالیز بدن